فایلی را که در اختیار شما قرار می گیردفیلم/ نماهنگ دیدنی «ایستاده ایم؛ تا آخرین قطره خون»کاری از «باشگاه فیلم سوره»می باشد که جهت باز نشر در سایت خشاب فرهنگی(پایگاه تولیدوتوسعه ابزار جهاد فرهنگی)می باشد.

ادامه مطلب نظرات (1) کلیک ها: 457

نظرات اخیر

  • مهمان - شمیم یاس

    کار قوی و تاثیر گزاری بود دست مریزاد
    دوست دارم 0
نمایش سایر نظرات
کلیپ امام زمان

 

کلیپ شب هجران با موضوع امام زمان عجل الله تعالی فرجه ی الشریف با شعری از صابر خراسانی و صدای استاد علی اکبر رائفی پور تولید شده در خشاب فرهنگی - پایگاه تولید و توسعه ابزار جهاد فرهنگی - .

 

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 628

کلیپ ملت حماسه

دانلود نماهنگ ملت حماسه در خشاب فرهنگی - پایگاه تولید و توسعه ابزار جهاد فرهنگی - .

دانلود با کیفیت بالا و حجم ۹۹ MB

دانلود با کیفیت متوسط و حجم ۱۴ MB

دانلود با کیفیت پایین و حجم ۱۲ MB

دانلود با کیفیت موبایل و حجم ۵ MB

نظرات (0) کلیک ها: 494

قصــــه تلخ است چه تلخ است! بگــویم یا نه؟ / صبرتان می‌رود از دست! بگـــویم یا نه؟/ قصه آن بود که دشمن دهنش آب افتاد / کشتی وحدت ما سخت به گرداب افتاد/ آتش فتنه چنان شد که خدا میداند / آنقدر دل نگران شد که خدا میداند...

ترانه جدید حامد زمانی به مناسبت 9 دی

خشاب فرهنگی-پایگاه تولیدوتوسعه ابزارجهادفرهنگی

kheshab.net

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 539

نماهنگ "دهلاویه" کاری از گروه رسانه ای نسل آفتاب می باشد که به مناسبت شهادت دکتر مصطفی چمران تولید گردیده است. تنظیم و آهنگ سازی این نماهنگ بر عهده ی مهران هوشمندیان بوده و ترانه سرا و خواننده ی آن نیز احد رضا غلامی می باشد. این نماهنگ در پایگاه مستضعفین به نشانی  mostazafin.tv منتشر گردیده و در خشاب فرهنگی - پایگاه تولید و توسعه ابزار های جهاد فرهنگی - جهت مشاهده و دریافت در کیفیت های مختلف باز نشر می گردد. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.

ادامه مطلب نظرات (1) کلیک ها: 1974

نظرات اخیر

نمایش سایر نظرات

نماهنگ "مثل غزه" کاری از پایگاه اطلاع رسانی  رهبر معظم انقلاب به نشانی Khamenei.ir می باشد که در باره ی جنایات آل سعود و هم پیمانانش علیه ملت یمن منتشر کرده است و توسط خشاب فرهنگی - پایگاه تولید و توسعه ابزار های جهاد فرهنگی - جهت مشاهده و دریافت بازنشر می گرد.لازم به ذکر است این نماهنگ در کیفیت های مختلف قابل دریافت می باشد. اللهم صل علی محمد و آل محمد.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 660

قطعه محمد رسول الله صلی الله علیه وآله وسلم  با صدای حامد زمانی که  به زبان های فارسی و عربی و انگلیسی می باشد ُ  در مصلی امام خمینی  در جمع ۶ هزار نیروی بسیجی و پانصد مهمان خارجی  اجرا گردید. صوت و نماهنگ محمد رسول الله (ص)  توسط سایت راسخون تولید و منتشر گردید و در خشاب فرهنگی - پایگاه تولید و توسعه ابزار جهاد فرهنگی - جهت دریافت بازنشر می گردد.

 

دریافت فایل تصویری

دریافت فایل صوتی

نظرات (0) کلیک ها: 848

کلیپ تصویری "عید مبعث، پیام آور عدالت ، صلح و امنیت"  گزیده ای از بیانات مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای بوده  که برگرفته از سخنرانی ایشان در تاریخ ۱۳۸۹/۴/۱۹  در دیدار با مسئولان نظام می باشد. این کلیپ در سایت راسخون تولید شده و در خشاب فرهنگی - پایگاه توسعه و تولید ابزار جهاد فرهنگی - جهت  دریافت بازنشر می گردد.

 

 

تاریخ انتشار:
94/2/25
حجم فایل:
66.15 MB
نوع فایل:
flv
مشخصات:
کلیپ عید مبعث
حجم فایل:
66.15 MB
قیمت:
صلوات
---

 

 

نظرات (0) کلیک ها: 629