ملازمان حرم

مستند ملازمان حرم مجموعه ای است که به زندگی شهدای مدافع حرم از نگاه همسرانشان با حضور افتخاری دکتر شهره پیرانی همسر شهید رضایی نژاد می پردازد.

در این مجموعه خشاب فرهنگی فایل های تصویری این مستندها را با کیفیت متوسط و بالا تقدیم حضورتان می کند.

با تشکر از نصر تی وی

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 2577

مستند خانه ما

 

خانه‌ ما، مستند مسابقه‌ای خانوادگی است که به دنبال نگاهی تازه به روش‌های متفاوت مصرف‌ کردن است. سه خانواده در رقابتی حدودا یک ماهه به خرج گروه سازنده زندگی می کنند و با چالش هایی روبرو می شوند. هر خانواده‌ای که فکر می‌کند الگوی مصرف خاص خود را دارد، می‌تواند در این مسابقه شرکت کند. البته انگیزه‌ی بالا برای تغییر و همراه شدن با مسابقه مهم‌ترین امتیاز برای حضور در این مسابقه است. این برنامه در شبکه افق سیما تولید شده و در همین شبکه و شبکه یک سیما روی آنتن رفته است. 

ادامه مطلب نظرات (3) کلیک ها: 4961

نظرات اخیر

 • مهمان - احمد

  لطفا بقیه قسمتها رو هم بذارید
  دوست دارم 0
 • مهمان - امیرحسین

  عالی بود دستتون درد نکنه
  دوست دارم 0
 • مهمان - رضا از مشهد.

  سلام با تشکر فراوان که قسمتها را برای دانلود قرار داده اید .
  دوست دارم 0
نمایش سایر نظرات

بعد از خمینی ۸

قسمت هشتم از مجموعه مستند بعد از خمینی تولید شده در شبکه اجتماعی افسران در خشاب فرهنگی - پایگاه تولید و توسعه ابزار جهاد فرهنگی - بازنشر میگردد.

دانلود با کیفیت اکران و حجم ۹۴۸ MB

دانلود با کیفیت کامپیوتر و حجم ۱۱۴ MB

دانلود با کیفیت موبایل و حجم ۴۱ MB

نظرات (0) کلیک ها: 608

 بعد از خمینی ۷

قسمت هفتم از مجموعه مستند بعد از خمینی با عنوان ماموریت ویژه آقای سفیر تولید شده در شبکه اجتماعی افسران در خشاب فرهنگی - پایگاه تولید و توسعه ابزارجهاد فرهنگی - بازنشر میگردد.

دانلود با کیفیت اکران و حجم ۰.۹۷ MB

دانلود با کیفیت کامپیوتر و حجم ۱۴۳ MB

دانلود با کیفیت موبایل و حجم ۵۲ MB

نظرات (0) کلیک ها: 740

بعد از خمینی 6

دانلود قسمت ششم مستند بعد از خمینی با نام رادیکال ها تولید شده در شبکه اجتماعی افسران در خشاب فرهنگی - پایگاه تولید و توسعه ابزار جهاد فرهنگی - .

دانلود با کیفیت اکران و حجم ۱.۲ GB

دانلود با کیفیت کامپیوتر حجم ۱۱۵ MB

دانلود با کیفیت موبایل و حجم ۴۵ MB

نظرات (0) کلیک ها: 889

بعد از خمینی ۵

قسمت پنجم از سری مستندهای بعد از خمینی با نگاهی به زیر و بم پایان جنگ تحمیلی و قطعنامه ۵۹۸ تولید شده در شبکه اجتماعی افسران در خشاب فرهنگی - پایگاه تولید و توسعه ابزار جهاد فرهنگی - بازنشر میگردد.

دانلود با کیفیت اکران و حجم ۱ GB

دانلود با کیفیت کامپیوتر و حجم ۱۲۸ MB

دانلود با کیفیت موبایل و حجم ۴۰ MB

نظرات (0) کلیک ها: 928
بعد از خمینی ۴

قسمت چهارم از سری مستندهای بعد از خمینی با عنوان جمهوری دوم در خشاب فرهنگی - پایگاه تولید و توسعه ابزار جهاد فرهنگی - بازنشر می گردد. خلاصه ی این قسمت از این قرار است؛

 تابستان سال ۶۸؛ قانون اساسی با فرمان امام اصلاح شده و رهبر ایران تغییر کرده…ایران برای انتخاب اولین رئیس جمهورِ بدون نخست وزیر آماده می شود. قرار است رئیس دولت را مردم تعیین کنند.اگر چه انتخابات بدون رقیباست؛ ولی نامزد اصلی حرف های جدیدی دارد. حرف هایی که مردم را امیدوارتر می کند؛ حرف هایی در حوزه اقتصاد و سیاست خارجی.اولین دولتِ جمهوری اسلامیِ پس از جنگ، چه مسیری را برای توسعه انتخاب می کند؟

دانلود با کیفیت اکران و حجم ۹۶۸.۷۱ MB

دانلود با کیفیت کامپیوتر و حجم ۱۱۳.۳۲ MB

دانلود با کیفیت موبایل و حجم ۳۵.۲ MB

نظرات (0) کلیک ها: 859
مستند بعد از خمینی ۳

قسمت سوم از سری مستندهای بعد از خمینی با محوریت رهبری و شکل رهبری پس از رحلت امام در خشاب فرهنگی - پایگاه تولید و توسعه ابزار جهاد فرهنگی - بازنشر می گردد. خلاصه ی این قسمت؛

نیمه خرداد ۶۸ … روزی که انقلاب اسلامی، بنیانگذار خود را از دست داد. ایران سوگوار است، اما این سوگواری تمام ماجرا نیست! دشمنانی مشتاق و منتظر فروپاشی؛ و دوستانی نگران و دلواپس آینده انقلاب ایران چگونه بحران انتخاب رهبری را از سر گذراند؟

دانلود با کیفیت اکران و حجم ۹۸۸.۲۶ MB

دانلود با کیفیت کامپیوتر و حجم ۱۱۳.۱۹ MB

دانلود با کیفیت موبایل و حجم ۳۵.۴ MB

نظرات (0) کلیک ها: 846
آخرین ماموریت

قسمت دوم از مجموعه مستند بعد از خمینی تولید شده در گروه رسانه ای شفق و با پشتیبانی شبکه ی افسران برای دانلود در خشاب فرهنگی - پایگاه تولید و توسعه ابزار جهاد فرهنگی - قرار میگیرد. خلاصه ی قسمت دوم این مجموعه از این قرار است؛

سال ۶۸ … سال تصمیماتِ مهم برای جمهوری اسلامیِ پس از جنگ … مسئله هایی که به دلیل مصلحت های جنگ مسکوت مانده است، صدایشان اندک اندک بلند می شود! زمانِ حلّ مسئله رسیده است … موضوعی امام را رنج می دهد. حلّ این موضوع فقط از عهده امام بر می آید. امام چگونه این چالش را در سالِ آخرِ عمرِ خود حل کرد؟

دانلود فیلم با کیفیت اکران و حجم ۱.۴۲ GB

دانلود فیلم با کیفیت کامپیوتر و حجم ۱۴۲.۷۶ MB

دانلود فیلم با کیفیت موبایل و حجم ۴۴.۳ MB

نظرات (0) کلیک ها: 1030
پایان نخست وزیر

مستند بعد از خمینی مجموعه اسنادی است که به بررسی شرایط انقلاب در دوران زندگی امام راحل عظیم الشان  (ره) و پس از آن می پردازد. در این مستند کوشیده شده تا از منابع قابل اتکا و اطمینان استفاده شود و اخبار و اطلاعات دقیق در دسترس مخاطبین قرار گیرد. این مجموعه مستند در گروه رسانه ای شفق و با پشتیبانی شبکه ی افسران تولید شده است. و اما خلاصه قسمت اول این مجموعه؛

شانزده روز از پذیرش آتش بس بین ایران و عراق گذشته؛ فردا روزِ شروعِ مذاکراتِ قطعنامه ی ۵۹۸ است. تهران انتظارِ اتفاق دیگری را هم می کشد؛ معرفی کابینه ی جدید نخست وزیر. اما اتفاقی افتاده! سران نظام تصمیم می گیرند خبر درز نکند؛ بی خبر از تیترِ فردای روزنامه ی جمهوری روسای نظام تصمیم می گیرند از امام کمک بگیرند. تصمیم امام چه خواهد بود؟

دانلود فیلم با کیفیت اکران و حجم ۱.۳۴ GB

 دانلود فیلم با کیفیت کامپیوتر و حجم ۶۹.۶۵ MB

دانلود فیلم با کیفیت موبایل و حجم ۳۷.۸۱ MB

نظرات (0) کلیک ها: 777