گنبدت از هر کجای شهر سوسو می کند***دست هر آشفته ای را پیش تو رو می کند

در لباس خادمان مهربانت، آفتاب***صبح ها، صحن حرم را آب و جارو می کند

 با عرض تبریک ولادت همشتمین اختر تابناک، ثامن الحجج ، علی بن موسی الرضا  ، به مناسبت این میلاد فرخنده طرح پوستر ولادت این امام بزرگوار  تولید شده در خشاب فرهنگی -پایگاه تولید و توسعه ی ابزار های جهاد فرهنگی- در سایت قرار داده شده و آماده ی استفاده ی شما عزازیزان شده  است.به امید شفاعت آن امام عزیز.التماس دعا.اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 1319

      قربون کبوترای حرمت امام رضـا             قربون اون همه لطف وکرمت امام رضا

ازوقتی که با توآشنا شدم امام رضا          مـورد مرحـمت شما شـدم امام رضا

با سلام و تبریک به مناسبت دهه کرامت و با قبولی طاعات و عبادات شما مومنین. بنر طولی ولادت شمس الشموس، ولی نعمت ایران اسلامی، حضرت علی بن موسی الرضا المرتضی (ع) تولید شده در خشاب فرهنگی - پایگاه تولید و توسعه ی ابزار های جهاد فرهنگی - به همراه فایل لایه باز آن در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد. ما را از دعاهای خویش محروم نفرمایید. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 2219

دهه کرامت

با تبریک ایام سراسر شادی و بهجت دهه ی کرامت و ولادت های با سعادت کریمه ی اهل بیت حضرت معصومه(س) و برادر گرامیشان ضامن آهو حضرت علی بن موسی الرضا(ع) طرح بنر استندی مربوط به این ایام پر خیر و برکت تولید شده در خشاب فرهنگی - پایگاه تولید و توسعه ابزار جهاد فرهنگی - منتشر میشود. همچنین شما عزیزان میتوانیدفایل لایه باز این طرح را هم در یافت کنید. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.

 

فايل در اندازه اصلی
حجم : 3.21 MB
قيمت: رايگان
فايل لایه باز طرح
حجم : 8.48 MB
قيمت: رايگان
همراه گرامی: در صورت استفاده و رضایت از محتوای
این پست می توانید با پرداخت مبلغ دلخواه
از خشاب فرهنگی جهت ادامه فعالیت حمایت نمایید.
مبلغ:
نظرات (1) کلیک ها: 1497

نظرات اخیر

نمایش سایر نظرات