ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، فرا رسیدن روز پاسدار را به پاسداران دین و میهن و همچنین روز جانباز را به جان برکفان عرصه ی ایستادگی تهنیت عرض میکنیم. طرح پوستر و بنر(بنرسن)  اعیاد شعبانیه تولید شده در خشاب فرهنگی - پایگاه تولید و توسعه ابزار فرهنگی - تولید شده است و همراه با طرح فایل لایه باز آن نیز برای دانلود قرار میگیرد. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 1557

با تبریک به مناسبت حلول ماه پر از برکت و مغفرت شعبان المعظم و فرا رسیدن اعیاد این ماه مبارک، طرح بنر طولی اعیاد شعبانیه تولید شده در خشاب فرهنگی - پایگاه تولید و توسعه ابزار جهاد فرهنگی - برای دانلود قرار میگیرد. همچنین فایل لایه باز این طرح برای استفاده ی دوستان طراح در فایل فشرده در اختیارتان قرار میگیرد.اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم

ادامه مطلب نظرات (3) کلیک ها: 1171

نظرات اخیر

 • مهمان - علیرضا

  سلام و خداقوت یه انتقاد دارم اونم اینکه فونتهایی که به کار بردید واقعا جلوه بنرها رو خراب کرده همین کار و نیتتون عالیه
  دوست دارم 0
 • مهمان - رضا

  با سلام و خسته نباشید من از اینترانت مطالب سایت شما رو دنبال می کنم فقط فایل ها دانلود نمیشه؛ لطفاً اگه امکان داره دانلود از طریق اینترانت را آزاد کنید. با تشکر از وب سایت عالی و خوبتون... در پناه خدا باشید
  دوست دارم 0
نمایش سایر نظرات
پوستر اعیاد شعبانیه

 

ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، فرا رسیدن روز پاسدار را به پاسداران دین و میهن و همچنین روز جانباز را به جان برکفان عرصه ی ایستادگی تهنیت عرض میکنیم. طرح پوستر و بنر  اعیاد شعبانیه تولید شده در خشاب فرهنگی - پایگاه تولید و توسعه ابزار فرهنگی - تولید شده است و همراه با طرح فایل لایه باز آن نیز برای دانلود قرار میگیرد. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. 

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 2942
بنر استندی شعبانیه

طرح بنر استندی ( ایستاده) اعیاد شعبانیه تولید شده در خشاب فرهنگی -پایگاه تولید و توسعه ابزار جهاد فرهنگی - در این پست برای دانلود قرار میگیرد. شما بازدید کننده محترم میتوانید در این پست فایل لایه باز این طرح را نیز تهیه کنید. خشاب میکوشد تا گامی موثر در راستای جهاد فرهنگی بردارد فلذا از شما همسنگر عزیز درخواست میکنیم تا نظرات راهگشای خود را برای بهبود تولیدات و فعالیت هایمان ارسال کنید. اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم. 

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 2122

 

 

در این پست دومین بنر از سری بنر های اعیاد شعبانیه را برای دانلود قرار میدهیم. بنر حاضر در ابعاد 300*90 در خشاب فرهنگی - پایگاه تولید و توسعه ابزار جهاد فرهنگی -  طراحی و تولید شده است. خشاب با آرزوی داشتن لحظاتی خوش در این ایام فرخنده از یکایک شما بازدیدکنندگان عزیز التماس دعای خیر دارد. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. 

 

تاریخ انتشار:1395/02/17
حجم فایل:3.19 MB
نوع فایل:rar

 

نظرات (0) کلیک ها: 2074

 

با تبریک به مناسبت حلول ماه پر از برکت و مغفرت شعبان المعظم و فرا رسیدن اعیاد این ماه مبارک، طرح بنر طولی اعیاد شعبانیه تولید شده در خشاب فرهنگی - پایگاه تولید و توسعه ابزار جهاد فرهنگی - برای دانلود قرار میگیرد. همچنین فایل لایه باز این طرح برای استفاده ی دوستان طراح برای فروش قرار میگیرد، از هم اکنون خشاب در تلاش خواهد بود  طرح های گرافیکی بیشتری را به صورت لایه باز برای بازیدکنندگان گرامی ارئه کند. 

تاریخ انتشار:1395/02/17
حجم فایل:2.72 MB
نوع فایل:rar

 

نظرات (3) کلیک ها: 2870

نظرات اخیر

 • مهمان - احسان

  سلام داداش فایل لایه بازش کدومه
  دوست دارم 0
 • مهمان - مسعود

  سلام.خسته نباشید.این لینک خرید و دانلود فایل لایه باز چرا باز نمیشه اصلا.واسه کل فایل هاتون همینجوریه خرید و دانلود باز نمیشه کار نمیکنه. لطفا راهنمایی کنید.با تشکر
  دوست دارم 0
نمایش سایر نظرات