باسلام و آروزی قبولی عبادات فایل لایه باز بنر جایگاه شهادت امام علی (ع) شماره 2 نیز جهت استفاده در مراسمات مذهبی مساجد در لیالی قدر در -خشاب فرهنگی - پایگاه تولیدوتوسعه ابزارجهاد فرهنگی  تولید و انتشار یافته است .

مارا ازدعای خیرتان بی بهره نگذارید ... التماس دعا - اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم .

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 1713

اگر قرار شود با نگار،سر بشود***خداکند که شب دیرتر سحر بشود / اگر چه بی خبری راحتری به بار آرد***دلی خوش است که از درد باخبر بشود

با آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما روزه داران ماه ضیافت اله - فایل لایه باز بنر استندی مراسمات احیای شب قدر-تولید شده در خشاب فرهنگی -پایگاه تولید و توسعه ابزار جهاد فرهنگی -جهت بهره برداری در برگزاری مراسمات لیالی قدر را  انتشار داده ایم .التماس دعا - اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم .

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 1997

با عرض تسلیت به مناسبت ایام شهادت مولای متقیان حضرت امیرالمومنین علی (علیه السلام) دومین طرح بنر طولی مربوط به شب های قدر و شهادت امیرالمومنین (ع) برای دانلود قرار میگیرد. طرح این بنر به دو شکل عکس و لایه باز در پایگاه خشاب فرهنگی - پایگاه تولید و توسعه ابزار جهادفرهنگی - نشر میگردد. از شما بازدیدکننده گرامی در این شب های عزیز التماس دعای خیر داریم. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.

 

فایل در اندازه اصلی
حجم : 2.12 MB
قیمت: رایگان
دانلود فایل لایه باز 
حجم : 3.86 MB
قیمت: رایگان
نظرات (0) کلیک ها: 1770

حیدریم که هنوز باج ندادم به کسی *** جز نان علی نخورده ام نان کسی

هر جا که دم از شجاعت و غیرت بود *** جز نام علی نبرده ام نام کسی

تقدیم به ساحت مقدس و نورانی امیر المومنین -علیه السلام- فایل پوستر لایه باز ویژه لیالی قدر تولید شده در خشاب فرهنگی- پیاگاه تولید و توسعه ی ابزار جهاد فرهنگی- جهت استفاده در اطلاع رسانی مراسمات؛ و دیگر متنی نداریم حرف هایمان حرف های ساده ایست در شبهای قدر بچه های خشاب فرهنگی را یاد کنید در هر' الغوث' که می گویید شاید "یا رب"گفتنتان "خلصنا" یتان برای ما هم مستجاب شود.اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 1932

 

الا چاهی  که رازش با تو میگفت *** بگو شب ها علی با تو چه می گفت؟

با آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما روزه داران راستین ضیافت الهی در ماه مبارک رمضان ؛ بر آن شدیم که در ایام شهادت مولی الموحدین ،حجج اله الحجج امیر مومنان علی (ع) فایل بنر جایگاه(سن) مراسمات احیای شب های قدر را برای استفاده در مراسمات مساجد محلات ، تولید و در خشاب فرهنگی-پایگاه تولید و توسعه ابزارهای جهاد فرهنگی-انتشار دهیم. جرعه نوش استجابت دعایتان هستیم.التماس دعا.اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 2307

شهادت حیدر کرار، امیرالمومنین را  به شما مومنین تسلیت عرض میکنیم . بنر طولی و فایل لایه باز ایام شهادت امیر المومنین، حضرت علی (علیه السلام) تولید شده در خشاب فرهنگی- پایگاه تولید توسعه ابزار جهاد فرهنگی-تولید شد و آماده دانلود می باشد.اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.

ادامه مطلب نظرات (2) کلیک ها: 3382

نظرات اخیر

  • مهمان - amin.b

    با سلام وخسته نباشید تو تصویر بالا یه غلط املایی وجود داره (مولی الوحدین) = (مولی الموحدین)
    دوست دارم 0
نمایش سایر نظرات