اربعین آمد و اشگم ز بصر می آید***گویا زینب محزون ز سفر می آید

باز در کرب و بلا شیون و شینی برپاست***کز اسیران ره شام خبر می آید

با عرض تسلیت ایام سوارگواری و فرا رسیدن اربعین سید الشهدا، امام حسین -علیه السلام- طرح پوستر اربعین در خشاب فرهنگی -پایگاه تولید و توسعه ابزارهای جهاد فرهنگی- طراحی و تولید شده است و برای استفاده ی شما عزیزان در سایت قرار داده شده است.در این ایام ما را در دعاهایتا ن فراموش نکنید.یاعلی... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 1651

برچسب اربعین

برچسب ( لیبل ) های مربوط به اربعین برای استفاده زائرانی که راهی سفر معنوی اربعین و سرزمین های نورانی کربلا و نجف و مزار ائمه ی اطهار  می شوند به ویژه عزیزانی که با پای پیاده این سفر دل انگیز را می پیمایند در خشاب فرهنگی - پایگاه تولید و توسعه ابزار جهاد فرهنگی - تولید شده و در اختیار شما همراهان بزرگوار قرار می گیرد.

این برچسب ها با ابعاد 30*7 سانتی متر و 15*3.5 سانتی متر طراحی شده است که می توانید آن ها را مطابق با اندازه ی کیف و کوله پشتی خود انتخاب کنبد. شعار های نوشته شده برروی برچسب ها با نوجه به محور قرار دادن اصل انتظار برای ظهور و اعلام آمادگی زائران برای پشتیبانی از امام عصر (عج) انتخاب شده است. ما را از دعای خیرتان محروم نفرمایید. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.

دریافت برچسب های یالثارات الحسین با ابعاد 30*7 سانتی متر

دریافت برچسب های این الطالب بدم المقتول بکربلا با ابعاد 15*3.5 سانتی متر

نظرات (0) کلیک ها: 1261

دلش چون کربلا کوی حسین است و نمی داند***که همچون دوردستان آروزی کربلا دارد

به یاد کاروان اربعینی با گریه می گوید***به هر جا هست زینب رو به سوی کربلا دارد

با قبولی عزاداری شما عشاقان سالار شهیدان، علی بن ابی طالب، طرح بنر طولی اربیعین حسینی در خشاب فرهنگی - پایگاه تولید و توسعه ابزارهای جهاد فرهنگی - طراحی و برای دریافت شما عزیزان در سایت قرار گرفته است. ما را از دعای خیرتان در این سوگواری امام حسین (ع) بی نسیب نگذارید.یا علی...اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 1955