باسلام فایلی را که مشاهده می کنید بنر اطلاع رسانی حماسه مردم آمل می باشدکه توسط خشاب فرهنگی-پایگاه تولیدوتوسعه ابزارجهادفرهنگی جهت استفاده در مراسمات 6 بهمن  تولیدشده وتقدیم علاقه مندان می شود.

 

باسلام فایلی را که مشاهده می کنید بنر طولی ویژه دهه مبارک فجر می باشدکه توسط خشاب فرهنگی-پایگاه تولیدوتوسعه ابزارجهادفرهنگی جهت نصب در ادارات،موسسات و همایش هاتولیدشده وتقدیم علاقه مندان می شود.

 

باسلام فایلی را که مشاهده می کنید بنر طولی ویژه دهه مبارک فجر می باشدکه توسط خشاب فرهنگی-پایگاه تولیدوتوسعه ابزارجهادفرهنگی جهت نصب در ادارات،موسسات و همایش هاتولیدشده وتقدیم علاقه مندان می شود.

 

باسلام -فایلی را که مشاهده می کنید بروشوری باعنوان هزار سنگر(حماسه مردم آمل در 6 بهمن 1360 ) را روایت می کندکه توسط خشاب فرهنگی-پایگاه تولید و توسعه ابزار جهاد فرهنگی تولید و  انتشاریافته است.

 

باسلام و تسلیت به مناسبت رحلت یاردیرین رهبری حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ علی اکبر هاشمی رفسنجانی بنر تسلیت تولید شده در خشاب فرهنگی-پایگاه تولیدوتوسعه ابزارجهادفرهنگی جهت استفاده تقدیم حضورتان می گردد.

نظرات اخیر

  • خدا خیرتون بده. با سلام اگر صلاح می دانید این هم به مجموعه ارسالی ها اضافه کنید: تله نمایشگاه نعمت خدا امام خامنه ای از نگاه شخصیت ها http://www.lenzor.com/MDST/651533
    دوست دارم 0
نمایش سایر نظرات

 

باسلام و صلوات برمحمدوآل محمد وعرض تبریک به مناسبت خجسته میلاد باسعادت حضرت زینب کبری(س) با احترام طرح بنر طولی ولادت حضرت زینب کبری(س) را جهت استفاده-تولیدشده درخشاب فرهنگی-پایگاه تولید و توسعه ابزار جهاد فرهنگی-تقدیم حضورتان می شود.

 

باسلام و صلوات بر محمدوآل محمد مجموعه پوستر9دی-تولید شده در خشاب فرهنگی-پایگاه تولید وتوسعه ابزار جهاد فرهنگی، جهت استفاده و بهره برداری تقدیم حضورتان می گردد.

باسلام به مناسبت ولادت امام حسن عسگری(ع) طرح لایه باز بنر طولی را که  تقدیم حضورمهربانتان می کنیم با همین عنوان جهت استفاده درادارات،موسسات ومراکز فرهنگی در خشاب فرهنگی پایگاه تولیدوتوسعه ابزار جهاد فرهنگی تولید شده است ...

 

ولادت امام حسن عسگری

 

باسلام به مناسبت 9 دی روز بصیرت طرح لایه باز بنر طولی را که  تقدیم حضورمهربانتان می کنیم با همین عنوان جهت استفاده درادارات،موسسات ومراکز فرهنگی در خشاب فرهنگی پایگاه تولیدوتوسعه ابزار جهاد فرهنگی تولید شده است ...

طرح لایه باز بنر 9 دی

ادامه مطلب نظرات (1) کلیک ها: 123

نظرات اخیر

نمایش سایر نظرات

باسلام وتبریک به مناسبت هفته وحدت فایلی را که  تقدیم حضورمهربانتان می کنیم با همین عنوان جهت استفاده درادارات،موسسات ومراکز فرهنگی در خشاب فرهنگی پایگاه تولیدوتوسعه ابزار جهاد فرهنگی تولید شده است ...

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 153