با عنایت به اهمیت کار در عرصه ی فرهنگ و تاکیدات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) در زمینه ی کار فرهنگی، خشاب فرهنگی - پایگاه تولید و توسعه ابزار جهاد فرهنگی - تلاش میکند تا گوشه ای از این امر خطیر را به دوش بکشد. آموزش های جهادی یکی از ابزار های خشاب فرهنگی برای بهبود و بالا بردن سطح توانایی جهادگرانٍ همسنگر، در جنگ فرهنگیٍ پیش روست.

امید است که در آینده ی نه چندان دور، نسخه ها و شماره های جدید آموزش جهادی، که هم فتوشاپ را به شکل حرفه ای آموزش دهد و هم سایر نرم افزار های کاربردی را پوشش دهد، تولید شده و در اختیار شما عزیزان قرار گیرد، که البته این امر نیازمند بازتاب و درخواست مخاطبانٍ خشاب است.

آموزش جهادی شماره ی یک، با طراحی یک بنر طولی ساده در شش کلیپ کوتاه، اصول اولیه ی فتوشاپ را به شما می آموزد.

آموزش فتوشاپ جهادی

شما عزیزان میتوانید بعد از یادگیری تکنیک های آموزش جهادی، بنر و پوستر و طرح های گرافیکی طراحی کنید و در صورت تمایل برای انتشار آن را برای خشاب فرهنگی ارسال کنید تا پس از تایید در پایگاه منتشر گردد.

در ضمن این مطلب به عنوان اولین مطلب ویژه اعضا در نظر گرفته شده که می توانید با کلیک بر روی ادامه مطلب با ثبت عضویت به لینک دانلود آموزش ها دسترسی پیدا کنید.

همچنین شما همراه محترم می توانید سوالات و مشکلات خود را در رابطه با آموزش در بخش  نظرات همین مطلب ثبت نمایید تا در اسرع وقت پاسخ داده شود.

لینک توضیحات بیشتر دربلاگ: آموزش های جهادی

 

برای مشاهده ادامه مطلب باید از فرم ورود سمت راست سایت وارد شوید. در صورتی که عضو نیستید باید در سایت ثبت نام کنید و بعد از ثبت نام به این صفحه مراجعه فرمایید

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند